Úspěch made by Woco

Woco bylo založeno v roce 1956 Franz Josef Wolfem. Firma Woco sídlí v v Bad Soden – Salmünsteru nedaleko Frankfurtu nad Mohanem v SRN. Je to rodinná, flexibilní, středně velká firma s moderní organizací, která nabízí atraktivní prostředí mezinárodního koncernu. Woco má výrobní a obchodní zastoupení ve více než 10 zemích světa (např. v Maďarsku, Francii, ČR, Mexiku, Číně, Indii apod.). V roce 2010 Woco zaměstnávalo 2750 spolupracovníků a dosáhlo obratu 400 milionů EUR.

Inovativní vývoj a výroba komponentů

Woco bylo založeno před více než 50 lety. V té době vyrábělo hlavně gumové a plastové díly. Také dnes tvoří toto know-how důležitou součást výrobního sortimentu společnosti. Trendy v automobilovém průmyslu a požadavky zákazníků přispěly ke změně strategií a rozšíření produktového portfolia firmy. Woco se změnilo z čistě výrobní firmy v partnera na poli inovací a inteligentních řešení problémů. V současné době tedy Woco doprovází zákazníka během celého procesu - od prvních návrhů až k sériové výrobě.

Akustika, aktuatorika a polymerová technika pro automobilový průmysl

K důležitým odvětvím v automobilovém průmyslu patří akustika, aktuatorika a polymerové systémy. Woco vyvíjí a vyrábí systémy, které zlepšují akustický komfort a bezpečnost aut. Firma však respektuje i současné trendy v ochraně životního prostředí. Nabízíme zákazníkům nové produkty, které redukují hlučnost a eliminující uvolňování výfukových zplodin.

Specialista ve redukce vibrací a průmyslových těsnění

Woco nabízí vysoce kvalitní produkty a funkční řešení. Jejich využití je hlavně v průmyslových měřících, ovládacích a regulačních systémech a systémech vedení a rozvodů.

Rozumět trhu a zákazníkům

Jsme tam, kde nás zákazník potřebuje. Tuto filozofii Woco vyznává již od šedesátých let minulého století. I proto dnes doprovází zákazníky celosvětově s cílem zohlednit jejich lokální požadavky a potřeby. Woco má tak pobočky ve všech oblastech důležitých v automobilovém průmyslu – v Západní a Východní Evropě, v prostoru NAFTA i v Asii.

Naši zákazníci

Adam Opel AG
Audi AG
Bentley Motors Ltd.
BMW AG
Chrysler Group
Daimler AG
Ford AG
General Motors Co.
Jaguar Cars Ltd.
Land Rover Ltd.
OOO AvtoVAZ
Porsche AG
Seat S.A.
Škoda a.s.
Volkswagen AG
Volvo Group

 

Behr GmbH & Co. KG
BorgWarner Turbo Systems GmbH
Robert Bosch GmbH
Continental AG
Cummins Ltd.
Dytech Ensa S.L.
Delphi Automotive Systems Co.
Draexlmaier Group
FCI SA
Gustav Wahler GmbH & Co. KG
Hella KGaA Hueck & Co.
ITW GmbH & Co. KG
Kautex Textron GmbH & Co. KG
Kromberg & Schubert GmbH & Co. KG
Leoni AG
Mahle GmbH
Montaplast GmbH
Nexans Industries GmbH & Co. KG
SE Bordnetze GmbH
Siemens VDO Automotive AG
Wabco Europe BVBA
Valeo GmbH
Yazaki Ltd.
ZF Sachs AG